Brazen - Pénélope Bagieu
Bizarre Romance - Audrey Niffenegger, Eddie Campbell
Star Wars: Skywalker útočí - Zúčtování na pašeráckém měsíci - Egmont ČR
In the Pines - Erik Kriek
Zlouni: Epizoda 1 - Aaron Blabey
Hellboy 6: Podivná místa - Mike Mignola
The Death of Stalin - Fabien Nury, Theirry Robin
Snowpiercer: Terminus - Olivier Bocquet, Jean-Marc Rochette (ilustrácie)
Snowpiercer - Benjamin Legrand, Jean-Marc Rochette (ilustrácie)
Snowpiercer: The Escape - Jacques Lob, Jean-Marc Rochette (ilustrácie)
Ocelový alchymista 2 - Hiromu Arakawa
Goon 9: Pohroma jménem svědomí - Eric Powel
Goon 8: Dost prokletí pro všecky - Eric Powel
Batman 9: Květy zla - Scott Snyder, James Tynion IV, Greg Capullo (Ilustrácie), Danny Miki (Ilustrácie), Yanick Paquette (Ilustrácie), Sean Murphy (Ilustrácie)
Deadpool 5: Deadpool se žení - Brian Posehn, Gerry Duggan
Úsměv - Raina Telgemeier
Tokijský ghúl 8 - Sui Išida
Artur a zlaté lano - Joe Todd-Stanton
Aliens: Dead Orbit - James Stokoe
Smallville (Volume 9) - Bryan Q. Miller
Batman Arkham Hugo Strange - DC Comics
Green Arrow (Volume 4) - Benjamin Percy, Eleonora Carlini (ilustrácie)
The Books of Magic (Volume 2) - John Rieber
Kámošky jak kráva - Delaf Dubuc
Thorgal: Sluneční meč - Jean Van Hamme, Grzegorz Rosiński (ilustrátor)
Útok titánů 14 - Hadžime Isajama
Prázdniny - Blexbolex
East of West (Volume 7) - Jonathan Hickman
Saga (Volume 8) - Brian K. Vaughan
Deadly Class (Volume 6) - Rick Remender
Low (Volume 4) - Rick Remender
Mass Effect: Discovery - Jeremy Barlow, Gabriel Guzman (ilustrácie), Michael Atiyeh (ilustrácie)
Lobo - Keith Giffen, Alan Grant
Objekt Julek - Ondřej Elbel
Káťa a Škubánek: Kreslené příběhy - Libuše Koutná, Josef Lamka, Věra Marešová (ilustrátor)
Modrá Crew 6: Dlouhý John Silver 1-2 - Mathieu Lauffray, Xavier Dorison
Justice League - Landry Walker
Sebevražedný oddíl 2: Vzestup Baziliška - Fernando Dagnino, Adam Glass
Harley Quinn 3: Láska na první ránu - Chad Hardin, Jimmy Palmiotti, John Timms, Amanda Conner
Gotham Central 2: Šašci a blázni - Greg, Rucka Michael, Lark Ed, Brubaker
Dobrodružství na Marsu i na Zemi - Vlastislav Toman
Kája Saudek: Technické noviny 1971-1977 - Kája Saudek
Dilbert 3 - Scott Adams
Calvin a Hobbes 4 - Poděsové z jiný planety - Bill Watterson
Kůstek: Oči bouře - Jeff Smith
World of WarCraft: Ashbringer - Mickey Neilson, Ludo Lullabi
Tři kruté příběhy - Jakub D. Kočí a kolektív
Conan (Kniha 06) - Roy Thomas, John Buscema
Garfield 5: Garfield se užírá - Jim Davis
Thor: Vikingové - Garth Ennis, Glenn Fabry
Alois Nebel - Jaroslav Rudiš