Logo Logo
Jez a běhej - Scott Jurek, Steve Friedman
Krátky popis Neodolatelný produkt Jez a běhej - Scott Jurek, Steve Friedman od výrobce Mladá fronta u nás najdete levně od 349 Kč.
(Celkem 27 hodnocení )
Hrdina Born to Run se vrací! V roce 1999 se tehdy neznámý závodník Scott Jurek ujal vedení ve stomílovém závodě Western States Endurance Run, stomílové trati vedoucí kalifornským pohořím Sierra Nevada. V tomto závodě zvítězil sedmkrát v řadě a stanovil při tom traťový rekord. Dvakrát vyhrál Badwater Ultramarathon, 217 km dlouhou cestu Údolím Smrti. Nedávno vytvořil americký rekord v běhu na 24 hodin - urazil 266 kilometrů, téměř šest a půl maratonu za jediný den. A byl jedním z elitních sportovců, kteří jeli do Mexika běhat s indiánským kmenem Tara Jez a běhej - Scott Jurek, Steve Friedman od authora Scott Jurek, Steve Friedman a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus. cz.